• In English
 • Уряд створив державну установу «Офіс з просування експорту України».

  Основним завданням діяльності зазначеної держустанови стане забезпечення підтримки експорту за такими напрямами, як інформування експортерів, послуги для експортерів, освітні програми для експортерів, пропозиції щодо бізнес-можливостей, створення та функціонування експортного веб-порталу, розроблення і просування українського бренда експортних товарів і послуг тощо.

  Рішення прийняте відповідно до Плану завдань і заходів з реалізації Експортної стратегії України на 2017-2021 роки.

  Установа віднесена до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Фінансування утворення та функціонування буде здійснюватись в межах бюджетної програми щодо функціонування інституції з підтримки та просування експорту.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 березня 2018 р. № 199-р
  Київ
  Про утворення державної установи “Офіс з просування експорту України”

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства економічного розвитку і торгівлі щодо утворення державної установи “Офіс з просування експорту України” з віднесенням її до сфери управління зазначеного Міністерства.

  2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі забезпечити функціонування державної установи “Офіс з просування експорту України” в межах видатків, передбачених зазначеному Міністерству в Державному бюджеті України на відповідний рік.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67