• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 07 липня 2022 р. № 569-р
  Київ
  Про утворення закладу післядипломної освіти “Центр підвищення кваліфікації служби зайнятості”

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства економіки щодо:

  утворення закладу післядипломної освіти “Центр підвищення кваліфікації служби зайнятості” з віднесенням його до сфери управління Міністерства економіки;

  реорганізації Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України (код згідно з ЄДРПОУ 16305291) шляхом приєднання його до зазначеного закладу післядипломної освіти.

  2. Взяти до відома, що:

  здобувачі вищої освіти та інші особи, які навчаються в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості, продовжують навчання у закладах вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки, за обраними спеціальностями та джерелами фінансування;

  фінансування закладу післядипломної освіти “Центр підвищення кваліфікації служби зайнятості” здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

  3. Міністерству економіки, Міністерству освіти і науки здійснити в установленому порядку заходи, пов’язані з утворенням закладу післядипломної освіти “Центр підвищення кваліфікації служби зайнятості” і реорганізацією Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості.

           Прем’єр-міністр України                            Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73