• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 липня 2022 р. № 787
  Київ
  Про утворення Державної служби захисту критичної інфраструктури та забезпечення національної системи стійкості України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Державну службу захисту критичної інфраструктури та забезпечення національної системи стійкості України як центральний орган виконавчої влади із спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України і який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері захисту критичної інфраструктури та забезпечення національної системи стійкості.

  2. Затвердити Положення про Державну службу захисту критичної інфраструктури та забезпечення національної системи стійкості України, що додається.

  3. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 85 “Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 29, ст. 814; 2015 р., № 86, ст. 2882) і від 10 вересня 2014 р. № 442 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 74, ст. 2105; 2019 р., № 86, ст. 2898) зміни, що додаються.

  4. Фонду державного майна внести в установленому порядку Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо розміщення Державної служби захисту критичної інфраструктури та забезпечення національної системи стійкості України.

  5. Міністерству фінансів у двомісячний строк подати Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2022 рік”, що випливають з цієї постанови.

  6. Ця постанова набирає чинності одночасно із законом, яким внесено зміни до Закону України “Про Державний бюджет України на 2022 рік” щодо фінансування Державної служби захисту критичної інфраструктури та забезпечення національної системи стійкості України.

            Прем’єр-міністр України                            Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 81