Додаткова інформація

 Уряд уповноважив першого заступника Міністра фінансів Оксану Маркарову на підписання векселів у національній валюті на користь Міжнародного валютного фонду.

Прийняття акта дозволить здійснити випуск векселів на користь МВФ у зв’язку з переоцінкою обсягу боргових зобов’язань Уряду перед Міжнародним валютним фондом.

Кабінет Міністрів України Розпорядження  від 22 серпня 2018 р. № 565-р Київ

Про уповноваження першого заступника Міністра фінансів на підписання векселів у національній валюті на користь Міжнародного валютного фонду

Уповноважити першого заступника Міністра фінансів Маркарову Оксану Сергіївну підписувати непереказні, безпроцентні векселі у національній валюті на користь Міжнародного валютного фонду за програмою “Стенд-бай” та програмою Механізм розширеного фінансування у частині сум запозичень, що зараховуються до державного бюджету, відповідно до розділу 4 статті III Статей Угоди Міжнародного валютного фонду.

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

Інд. 27