• In English
 • Уряд уповноважив представників міністерств і відомств для проведення примирних процедур в колективному трудовому спорі між Спільним представницьким органом Професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної профспілки працівників транспорту та Кабінетом Міністрів України для вирішення ряду проблемних питань галузі автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

  Рішення підготовлено на виконання розпорядження Національної служби посередництва і примирення.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 04 квітня 2018 р. № 209-р
  Київ
  Про уповноваження на представництво інтересів Кабінету Міністрів України в колективному трудовому спорі між спільним представницьким органом професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту та Кабінетом Міністрів України

  З метою забезпечення представництва інтересів Кабінету Міністрів України та оперативного вирішення питань щодо формування примирних органів у ході розв’язання колективного трудового спору між спільним представницьким органом професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту та Кабінетом Міністрів України, зареєстрованого розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 6 січня 2016 р. № 003:

  1. Надати заступнику Міністра інфраструктури Лавренюку Ю. Ф. повноваження щодо представництва інтересів Кабінету Міністрів України в ході проведення примирних процедур з розв’язання колективного трудового спору між спільним представницьким органом професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту та Кабінетом Міністрів України з правом підписання угод про утворення примирних органів, організацію їх роботи, розв’язання зазначеного спору або виконання окремих вимог спільного представницького органу професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту, визначення посадових осіб відповідних центральних органів виконавчої влади для представництва інтересів Кабінету Міністрів України в роботі примирних органів.

  2. Міністерству фінансів, Міністерству соціальної політики, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству юстиції, Державній фіскальній службі, іншим центральним органам виконавчої влади визначати за зверненням заступника Міністра інфраструктури Лавренюка Ю. Ф. посадових осіб для представництва інтересів Кабінету Міністрів України в ході проведення примирних процедур та оперативно подавати необхідні для розв’язання спору матеріали з обґрунтуванням позиції Кабінету Міністрів України.

  3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 748 “Про уповноваження на представництво інтересів Кабінету Міністрів України в колективному трудовому спорі між спільним представницьким органом професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту та Кабінетом Міністрів України”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73