• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 жовтня 2022 р. № 903-р
  Київ
  Про уповноваження заступника Міністра інфраструктури на підписання Мирової угоди між Кабінетом Міністрів України та спільним представницьким органом Професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту

  1. Уповноважити заступника Міністра інфраструктури Найєма Мустафу-Масі підписати Мирову угоду між Кабінетом Міністрів України та спільним представницьким органом Професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту.

  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 209 “Про уповноваження на представництво інтересів Кабінету Міністрів України в колективному трудовому спорі між спільним представницьким органом професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту та Кабінетом Міністрів України”.

            Прем’єр-міністр України Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73