• In English
 • Уряд прийняв рішення про укладення договору щодо внесення змін до договору продажу одиниць (частин) установленої кількості між Національним агентством екологічних інвестицій та приватною японською енергетичною компанією.

  Розпорядженням врегульовано питання стосовно використання залишку коштів у рамках договірних відносин із приватними японськими компаніями, укладених відповідно до Кіотського протоколу, до Рамкової конвенції Організації Об’єднаних Націй про зміну клімату. Це дозволить завершити реалізацію проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій та уникнути ризиків повернення невикористаних коштів Японській Стороні.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 31 жовтня 2018 р. № 797-р
  Київ
  Про укладення договору щодо внесення змін до договору продажу одиниць (частин) установленої кількості, укладеного між Національним агентством екологічних інвестицій та приватною японською енергетичною компанією

  Міністерству екології та природних ресурсів укласти договір щодо внесення змін до укладеного між Національним агентством екологічних інвестицій та приватною японською енергетичною компанією договору продажу одиниць (частин) установленої кількості від 19 березня 2009 р., зокрема щодо продовження строку дії такого договору.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75