• In English
 • Уряд підтримав пропозицію ПАТ “Укрзалізниця” про участь Товариства в об’єднанні юридичних осіб “Європейська Бізнес Асоціація”.

  Асоціація активно сприяє розвитку співробітництва між Україною та ЄС.

  Об’єднуючи більш ніж дев’ятсот компаній, Європейська Бізнес Асоціація є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку.

  Європейська Бізнес Асоціація — це шлях до встановлення ділових зв’язків з кращими міжнародними та українськими компаніями. Серед її членів — компанії-лідери, які розділяють кращі європейські цінності ведення бізнесу.

  Європейська Бізнес Асоціація допомагає бізнесу охопити всю країну завдяки зв’язкам між офісами, що розташовані в Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові. Донецькі компанії представлені Робочою групою підтримки бізнесу в АТО.

  Реалізація розпорядження Уряду сприятиме покращенню умов для розвитку залізничних перевезень.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 16 травня 2018 р. № 326-р
  Київ
  Про участь публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” в об’єднанні юридичних осіб “Європейська Бізнес Асоціація”

  Прийняти рішення про участь публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” в об’єднанні юридичних осіб “Європейська Бізнес Асоціація” на правах повного члена.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21