• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств.


  Зокрема, положення Порядку доповнено новими напрямами підтримки: надання бюджетної субсидії для членів фермерських господарств у 2018 році та підтримки новостворених фермерських господарств на 1 га. Крім того, розширено види напрямів діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, які можуть скористатися державною підтримкою, та вдосконалено функції регіональних комісій з надання фінансової підтримки таким кооперативам. Також змінами уточнено процедуру, періодичність отримання фінансової підтримки через уповноважені банки.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 жовтня 2018 р. № 911
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 106 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 22, ст. 728), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75