• In English
 • Урядом внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України.

  Передбачається, що перелік об’єктів формується обласними, Київською міською державними адміністраціями за пропозиціями районних держадміністрацій та виконавчих органів місцевих рад, а також інших органів державної влади або державних підприємств (організацій, установ) та подається за підписом голови обласної, Київської міської держадміністрацій на затвердження Мінрегіону.

  Бюджетні кошти будуть спрямовуватись насамперед на реалізацію проектів, розміщених на територіях, що належать до опорних закладів освіти чи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, та які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше ніж 50 відсотків загального обсягу фінансування проекту.

  Розподіл бюджетних коштів в розрізі регіонів буде здійснюватися пропорційно чисельності населення у віці від 0 до 17 років, яке проживає у відповідному регіоні.

  Крім того, бюджетні кошти можливо буде спрямовувати, в тому числі, на реалізацію проектів з капітальний ремонту.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 серпня 2018 р. № 690
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 вересня 2017 р. № 714 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 78, ст. 2393), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 71