• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку розроблення, погодження, затвердження, внесення змін до будівельних норм та визнання їх такими, що втратили чинність.

  Документом передбачено:

  розроблення будівельних норм відповідно до технічного завдання, сформованого за результатами аналізу питань, що потребують унормування;

  розроблення будівельних норм з урахуванням істотних умов щодо змісту проекту будівельних норм, визначених за результатами обговорення та оприлюднення.

  Прийняття постанови забезпечить оптимізацію процедури та строків опрацювання проектів будівельних норм, зменшивши загальний строк їх розробки з 1 року 6-ти місяців до 10 місяців.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 квітня 2019 р. № 352
  Київ
  Про внесення змін до Порядку розроблення, погодження, затвердження, внесення змін до будівельних норм та визнання їх такими, що втратили чинність

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку розроблення, погодження, затвердження, внесення змін до будівельних норм та визнання їх такими, що втратили чинність, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2010 р. № 543 (Офіційний вісник України, 2010 р., № 50, ст. 1656; 2012 р., № 3, ст. 85; 2017 р., № 22, ст. 618), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21