• In English
 • Уряд прийняв рішення про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2019 рік.

  Йдеться про перерозподіл видатків загального фонду держбюджету з бюджетної програми “Проведення земельної реформи” на бюджетну програму “Загальнодержавні топографо-геодезичні та картографічні роботи, демаркація та делімітація державного кордону”.

  Реалізація цього розпорядження сприятиме виконанню загальнодержавних топографо-геодезичних та картографічних робіт, демаркації та делімітації державного кордону.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 березня 2019 р. № 142-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2019 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2019 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом:

  зменшення обсягу видатків розвитку за програмою 2803020 “Проведення земельної реформи” в сумі 34 641,1 тис. гривень;

  збільшення обсягу видатків розвитку за програмою 2803030 “Загальнодержавні топографо-геодезичні та картографічні роботи, демаркація та делімітація державного кордону” в сумі 34 641,1 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству аграрної політики та продовольства — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75