• In English
 • Уряд вніс зміни до переліку об’єктів, що підлягають обов’язковій охороні підрозділами Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ за договорами.

  Рішення прийнято з метою підвищення якості послуг з охорони Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

  Змінами виключено Київську міську раду та виконавчий орган Київської міської ради (Київську міськдержадміністрацію) з переліку об’єктів, що підлягають обов’язковій охороні підрозділами Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ за договорами.

  Прийнятий акт надасть можливість замовнику здійснювати відбір серед суб’єктів охоронної діяльності з найбільш економічно вигідною пропозицією, забезпечить максимальну прозорість під час закупівлі послуг з охорони Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), що дозволить вибрати найбільш економічно вигідний варіант та якість надання послуг з охорони.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 вересня 2018 р. № 731
  Київ
  Про внесення зміни до переліку об’єктів, що підлягають обов’язковій охороні підрозділами Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ за договорами

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до переліку об’єктів, що підлягають обов’язковій охороні підрозділами Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ за договорами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 серпня 1993 р. № 615 “Про заходи щодо вдосконалення охорони об’єктів державної та інших форм власності” (ЗП України, 1994 р., № 2, ст. 31; Офіційний вісник України, 2013 р., № 47, ст. 1693), виключивши абзац двадцять восьмий.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29