• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства.

  Прийняття постанови дозволить гарантувати виплату державної підтримки суб’єктам господарювання, яким за прийнятим головним розпорядником рішенням своєчасно не надійшла державна підтримка для компенсації понесених витрат.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2018 р. № 1195
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 р. № 587 (Офіційний вісник України, 2005 р., № 29, ст. 1710; 2012 р., № 27, ст. 1014; 2017 р., № 59, ст. 1801), такі зміни:

  у пункті 12:

  у першому реченні абзацу третього слово “пропорційний” виключити;

  доповнити пункт абзацом такого змісту:

  “У разі невиплати суб’єктам господарювання з незалежних від них причин компенсації за прийнятим Мінагрополітики рішенням в межах бюджетних призначень на відповідний рік така компенсація виплачується у наступному бюджетному році у разі наявності бюджетних призначень у такому бюджетному році.”;

  у тексті Порядку слова “камер швидкого заморожування плодів і ягід” та “камер швидкого заморожування плодів та ягід” замінити словами “об’єкта із заморожування плодово-ягідної продукції”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75