• In English
 • Уряд затвердив бюджет Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2019 рік, яким передбачено, що доходи Фонду цього року (разом із залишком коштів на початок 2019 року) становитимуть 14,7 млрд. гривень, з них страхові внески — 12,6 млрд. гривень.

  При цьому видатки Фонду в 2019 році визначено у розмірі 13,5 млрд. грн., зокрема на виплату матеріального забезпечення, надання соціальних послуг та здійснення заходів сприяння зайнятості, профілактику настання страхових випадків, допомогу по частковому безробіттю передбачається витратити 10,4 млрд. гривень.

  Прийняття бюджету Фонду на 2019 рік сприятиме забезпеченню своєчасної та в повному обсязі виплати матеріального забезпечення та надання соціальних послуг застрахованим особам і роботодавцям відповідно до законів України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” та “Про зайнятість населення”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 січня 2019 р. № 17
  Київ
  Про затвердження бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2019 рік

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити бюджет Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2019 рік, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73