• In English
 • Уряд вніс зміни до Положення про Міністерство юстиції України. Постановою Мін’юсту надається право відкривати рахунки, у тому числі в іноземній валюті, в державних банках для зарахування авансового внеску стягувача, обліку депозитних сум і зарахування стягнутих з боржників коштів та їх виплати стягувачам.

  Це своєю чергою сприятиме належному виконанню посадовими особами відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України покладених на них завдань щодо примусового виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб).

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 квітня 2019 р. № 365
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 15 Положення про Міністерство юстиції України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 15 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 липня 2014 р. № 228 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 54, ст. 1455), доповнивши його після слів “в органах Казначейства” словами “, а також рахунки, у тому числі в іноземній валюті, в державних банках для зарахування авансового внеску стягувача, обліку депозитних сум і зарахування стягнутих з боржників коштів та їх виплати стягувачам”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29