• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями.

  Постановою, зокрема, унормовано питання визначення відповідального виконавця у разі, коли бенефіціаром буде виступати суб’єкт господарювання державного сектору економіки, що відноситься до сфери управління органу, який не забезпечує реалізацію державної політики у сфері, в якій реалізуються відповідні спільні з міжнародними фінансовими організаціями проекти.

  Постановою також визначено чіткі терміни подання пропозицій до Бюджетної декларації у зв’язку із запровадженням середньострокового бюджетного планування та розробки процедури відбору потенційних бенефіціарів проектів у випадку, якщо така процедура не встановлена міжнародним договором.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 березня 2019 р. № 248
  Київ
  Про внесення змін до Порядку підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2016 р. № 70 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 16, ст. 627; 2018 р., № 45, ст. 1571; 2019 р., № 5, ст. 175), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 80