• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 лютого 2022 р. № 125
  Київ
  Про створення Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

  Відповідно до частини другої статті 1 Закону України “Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Створити Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві (далі — Фонд), сто відсотків статутного капіталу якого належить державі, повноваження з управління корпоративними правами держави у статутному капіталі якого здійснює Міністерство аграрної політики та продовольства.

  2. Затвердити Статут Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, що додається.

  3. Взяти до відома, що Фонд розміщується у приміщенні Міністерства аграрної політики та продовольства по вул. Хрещатик, 24, у м. Києві на умовах відшкодування балансоутримувачу фактичних витрат, пов’язаних з його утриманням.

  4. Міністерству аграрної політики та продовольства:

  здійснити формування статутного капіталу Фонду за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2022 рік;

  до обрання та призначення в установленому порядку голови правління Фонду призначити виконуючого обов’язки голови правління Фонду.

  5. Виконуючому обов’язки голови правління Фонду здійснити в установленому порядку заходи щодо державної реєстрації Фонду.

           Прем’єр-міністр України                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75