• In English
 • Уряд прийняв рішення про створення бюджетної установи “Шосткинський прикордонний загін Державної прикордонної служби України (військова частина 1569)”.

  Це забезпечить більш ефективне виконання Державною прикордонною службою завдань з охорони державного кордону, боротьби з тероризмом, забезпечення національної безпеки України та підвищить надійність охорони і рівень захищеності державного кордону, удосконалення системи управління, досягнення рівня здатності військ до адекватного реагування на загрози прикордонного збройного конфлікту на українсько-російській ділянці державного кордону.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 жовтня 2018 р. № 724-р
  Київ
  Про створення бюджетної установи “Шосткинський прикордонний загін Державної прикордонної служби України (військова частина 1569)”

  1. Погодитися з пропозицією Адміністрації Державної прикордонної служби щодо створення бюджетної установи “Шосткинський прикордонний загін Державної прикордонної служби України (військова частина 1569)”.

  2. Адміністрації Державної прикордонної служби забезпечити функціонування зазначеної бюджетної установи в межах загальної чисельності Державної прикордонної служби та видатків, що передбачені на утримання зазначеної Служби в Державному бюджеті України на відповідний рік.

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29