• In English
 • Уряд здійснив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за адміністративно-територіальними одиницями.

  Документом делеговано повноваження щодо формування, за пропозиціями кінцевих бенефіціарів, та затвердження переліків проектів головному розпоряднику субвенції. Крім того, постановою додатково здійснено розподіл субвенції за 16 бюджетами.

  Прийняття постанови сприятиме ефективному використанню коштів в рамках реалізації зазначеної кредитної програми, спрямованої на вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб та відновлення об’єктів інфраструктури, які зазнали руйнувань внаслідок військових дій в східних регіонах України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 квітня 2019 р. № 345
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 р. № 1068

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 р. № 1068 “Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 1, ст. 6; 2018 р., № 27, ст. 968; 2019 р., № 10, ст. 362) зміни, що додаються.

  2. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства забезпечити погодження розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України між місцевими бюджетами згідно з додатками 1, 4 і 5 до Порядку та умов, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 р. № 1068, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82