• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 березня 2022 р. № 245
  Київ
  Про спрямування коштів до резервного фонду державного бюджету

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Відповідно до абзацу другого підпункту 2 пункту 22 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України скоротити видатки та кредитування загального фонду державного бюджету, передбачені головним розпорядникам коштів державного бюджету на 2022 рік за програмами згідно з додатком, що додається, та збільшити обсяг видатків за програмою 3511030 “Резервний фонд” на суму 50 863 945,8 тис. гривень.

  2. Міністерству фінансів:

  забезпечити погодження скорочення видатків та кредитування загального фонду державного бюджету та їх спрямування до резервного фонду державного бюджету, передбаченого пунктом 1 зазначеної постанови, з Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України;

  після зазначеного погодження, внести зміни до розпису державного бюджету з урахуванням пропозицій наданих головними розпорядниками коштів державного бюджету.

  3. Головним розпорядникам коштів державного бюджету надати Міністерству фінансів пропозиції щодо внесення змін до розпису державного бюджету на виконання пункту 1 зазначеної постанови.

            Прем’єр-міністр України          Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67