• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 жовтня 2023 р. № 1059
  Київ
  Про спрямування за спеціальним фондом державного бюджету коштів, які надходять відповідно до Угоди про грант (Проект “Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)”) між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 10 лютого 2023 р., на відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення

  Відповідно до статті 33 Закону України “Про Державний бюджет України на 2023 рік” та частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Спрямувати кошти гранту, які надходять відповідно до Угоди про грант (Проект “Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)”) між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 10 лютого 2023 р., за спеціальним фондом державного бюджету на реалізацію інвестиційного проекту “Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)” за новими бюджетними програмами:

  Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури для відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC) (ключові залізничні сполучення) в сумі 912 204 тис. гривень;

  Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури для відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC) (ключові автомобільні сполучення) в сумі 916 226 тис. гривень.

  2. Затвердити Порядок використання коштів державного бюджету, наданих згідно з Угодою про грант (Проект “Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)”) між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 10 лютого 2023 р., на відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення, що додається.

  3. Установити, що під час реалізації інвестиційного проекту, передбаченого пунктом 1 цієї постанови, в рамках Угоди про грант (Проект “Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)”) між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 10 лютого 2023 р. не застосовуються вимоги абзацу четвертого пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1070 “Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 2, ст. 64). Розмір авансу (попередньої оплати) для здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг для договорів, які фінансуються в рамках зазначеної Угоди, встановлюється такими договорами. Строки авансу (попередньої оплати) для здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за такими договорами встановлюються до повного їх виконання.

  4. Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури забезпечити погодження з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету спрямування коштів гранту, передбаченого пунктом 1 цієї постанови.

  5. Міністерству фінансів після отримання погодження, передбаченого пунктом 4 цієї постанови:

  визначити коди і назви нових бюджетних програм, на які пунктом 1 цієї постанови передбачається спрямування коштів гранту;

  здійснити коригування показників доходів та видатків, визначених Законом України “Про Державний бюджет України на 2023 рік”, на обсяг внесених змін до розпису спеціального фонду державного бюджету, пов’язаних із передбаченим пунктом 1 цієї постанови спрямуванням коштів гранту.


                                    Прем’єр-міністр України                             Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21