• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 березня 2024 р. № 318
  Київ
  Про спрямування за спеціальним фондом державного бюджету коштів, які надходять відповідно до Угоди про грант (Проект “Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)”) між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 10 лютого 2023 р., на відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення

  Відповідно до статті 30 Закону України “Про Державний бюджет України на 2024 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Спрямувати Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури кошти гранту в сумі 37 136,3 тис. гривень, які надходять відповідно до Угоди про грант (Проект “Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)”) між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 10 лютого 2023 р., за спеціальним фондом державного бюджету на реалізацію інвестиційного проекту “Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)” за новою бюджетною програмою.

  2. Установити, що зазначене в пункті 1 цієї постанови спрямування коштів здійснюється згідно з Порядком використання коштів державного бюджету, наданих згідно з Угодою про грант (Проект “Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)”) між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 10 лютого 2023 р., на відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2023 р. № 1059 (Офіційний вісник України, 2023 р., № 94, ст. 5569).

  3. Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури забезпечити погодження з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету спрямування коштів гранту, передбаченого пунктом 1 цієї постанови.

  4. Міністерству фінансів після отримання погодження, передбаченого пунктом 3 цієї постанови:

  визначити код і назву нової бюджетної програми, на яку пунктом 1 цієї постанови передбачається спрямувати кошти гранту;

  відкоригувати показники доходів та видатків, визначених Законом України “Про Державний бюджет України на 2024 рік”, на обсяг внесених змін до розпису спеціального фонду державного бюджету, пов’язаних із передбаченим пунктом 1 цієї постанови спрямуванням коштів гранту.

  Прем’єр-міністр України                                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21