• In English
 • Урядом прийнято рішення, що надає можливість реалізувати право платників податків на своєчасне отримання рішення про надання розстрочення сплати податку на додану вартість під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України, якщо на дату надходження заяви до митниці ДФС сума податку, заявлена до розстрочення, становить понад 1 млн. гривень.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 вересня 2018 р. № 751
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 5 Порядку надання розстрочення сплати податку на додану вартість та застосування забезпечення виконання зобов’язань під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 5 Порядку надання розстрочення сплати податку на додану вартість та застосування забезпечення виконання зобов’язань під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 85 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 19, ст. 633), доповнивши абзац другий після слів “Головою ДФС” словами “(його заступником)”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67