• In English
 • Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження щодо списання державного майна закріпленого за АТ “Українська залізниця” на праві господарського відання.

  Рішення Уряду прийнято у зв’язку з необхідністю списання майна, яке перебуває на балансі  АТ “Українська залізниця” та в управлінні Кабінету Міністрів України є морально застаріле та фізично зношеним та для подальшої експлуатації непридатне.

  Довідково

  Списання об’єктів державної власності, які перебувають на балансі АТ “Українська залізниця”, відбувається в порядку, встановленому постановами Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 р. № 1314 “Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності” та від 22 листопада 2017 р. № 1054 “Про затвердження Порядку розпорядження майном публічного акціонерного товариства “Українська залізниця”.



  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 19 червня 2019 р. № 585-р
  Київ
  Про списання державного майна

  Погодитися з рішенням правління акціонерного товариства “Українська залізниця” щодо надання згоди на списання державного майна, закріпленого за зазначеним товариством на праві господарського відання, згідно з додатком.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21