• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 листопада 2023 р. № 1093-р
  Київ
  Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми енергетичної модернізації підприємств — виробників теплової енергії, що перебувають у державній або комунальній власності, на період до 2030 року

  1. Схвалити Концепцію Державної цільової економічної програми енергетичної модернізації підприємств — виробників теплової енергії, що перебувають у державній або комунальній власності, на період до 2030 року, що додається.

  Визначити Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури державним замовником Державної цільової економічної програми енергетичної модернізації підприємств — виробників теплової енергії.

  2. Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури разом з іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади у тримісячний строк розробити і подати Кабінетові Міністрів України проект Державної цільової економічної програми енергетичної модернізації підприємств — виробників теплової енергії, що перебувають у державній або комунальній власності, на період до 2030 року.

  Прем’єр-міністр України                                    Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37