• In English
 • Для зменшення тиску на бізнес Уряд скасував застарілі регуляторні акти у сферах охорони праці, пожежної безпеки, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя.

  Рішення прийнято за результатами комплексного перегляду понад 1000 підзаконних актів у зазначеній сфері. Перегляд було здійснено за такими критеріями як адекватність, законність, доступність тексту акта для суб’єктів господарювання, наявність правових підстав для застосування акта в Україні.

  Прийняття документа дозволить усунути подвійне правове регулювання аналогічних правовідносин нормативно-правових актів однакової юридичної сили; скасує нормативно-правові акти, які регулювали правовідносини, що вже припинилися, що у свою чергу зменшить регуляторний тиск на бізнес, створить більш сприятливе середовище для ведення бізнесу.


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 грудня 2017 р. № 1022-р
  Київ
  Про скасування, визнання такими, що втратили чинність, та такими, що не застосовуються на території України, деяких актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади з пожежної безпеки, охорони праці та санітарного законодавства

  1. Скасувати нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади з охорони праці, пожежної безпеки, а також акти санітарного законодавства за переліками згідно з додатками 1—3.

  2. Визнати такими, що втратили чинність, акти органів влади Української РСР з охорони праці та пожежної безпеки за переліком згідно з додатком 4.

  3. Визнати такими, що не застосовуються на території України, акти органів влади Союзу РСР з охорони праці та пожежної безпеки за переліком згідно з додатком 5.

  4. Це розпорядження набирає чинності з 1 березня 2018 р., крім абзацу другого пункту 11 та пункту 16 додатка 2, абзаців шостого та сьомого пункту 2, абзаців другого — сьомого, дев’ятого — тридцять третього, тридцять п’ятого, тридцять шостого, тридцять восьмого, тридцять дев’ятого, сорок першого, сорок третього — п’ятдесятого, п’ятдесят другого — п’ятдесят п’ятого, п’ятдесят восьмого — шістдесят другого, шістдесят четвертого — шістдесят шостого, шістдесят восьмого — сімдесятого пункту 3 додатка 3 та пункту 61 додатка 5, які набирають чинності з 1 березня 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75