• In English
 • Уряд схвалив Стратегію розвитку національної системи крові на період до 2022 року та затвердив план заходів щодо її реалізації.

  Стратегія визначає напрями і механізми формування національної системи крові для впровадження в Україні європейських та кращих міжнародних стандартів і практик діяльності Служби крові щодо забезпечення рівноправного своєчасного доступу пацієнтів до якісних та безпечних компонентів донорської крові у необхідній кількості.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 лютого 2019 р. № 120-р
  Київ
  Про схвалення Стратегії розвитку національної системи крові на період до 2022 року та затвердження плану заходів щодо її реалізації

  1. Схвалити Стратегію розвитку національної системи крові на період до 2022 року, що додається.

  2. Затвердити план заходів щодо реалізації Стратегії розвитку національної системи крові на період до 2022 року, що додається.

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям:

  забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів;

  подавати щороку до 1 березня Міністерству охорони здоров’я інформацію про стан виконання зазначеного плану заходів для її узагальнення та подання у місячний строк Кабінетові Міністрів України.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73