• In English
 • Урядом схвалено Стратегію медичної освіти в Україні.

  Вперше в історії незалежної України держава впроваджує комплексний підхід розвитку медичної освіти, зміни у якій є невід’ємною складовою трансформації сфери охорони здоров’я в цілому. Основною метою впровадження Стратегії є підвищення конкурентоспроможності вищої медичної освіти в Україні, виведення її на якісно новий рівень і як наслідок цього — підвищення якості надання медичних послуг, здійснення системних і послідовних змін в медичній сфері.

  Реалізація Стратегії дозволить підвищити якість вищої медичної освіти, якісно змінити післядипломну освіту, запровадити ефективне фінансування та управління, змінити академічну культуру та забезпечити розвиток наукових досліджень.

  Стратегія розвитку медичної освіти в Україні — це план комплексних змін, що будуть впроваджуватися упродовж 10 наступних років.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 лютого 2019 р. № 95-р
  Київ
  Про схвалення Стратегії розвитку медичної освіти в Україні

  1. Схвалити Стратегію розвитку медичної освіти в Україні, що додається.

  2. Міністерству охорони здоров’я разом із заінтересованими центральними органами виконавчої влади розробити та подати у місячний строк Кабінетові Міністрів України план заходів з реалізації Стратегії, схваленої цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73