• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 23 лютого 2022 р. № 224-р
  Київ
  Про схвалення Стратегії розвитку кримськотатарської мови на 2022—2032 роки

  1. Схвалити Стратегію розвитку кримськотатарської мови на 2022—2032 роки, що додається.

  2. Затвердити операційний план реалізації Стратегії розвитку кримськотатарської мови на 2022—2032 роки (далі — операційний план).

  3. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади, відповідальним за виконання операційного плану, забезпечити:

  виконання операційного плану за рахунок та в межах видатків, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством;

  подання щороку до 15 лютого Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій інформації про стан виконання операційного плану.

  4. Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій:

  внести до 31 грудня 2022 р. Кабінетові Міністрів України проект Положення про Національну комісію з питань кримськотатарської мови та пропозиції щодо її посадового складу;

  подавати щороку до 1 квітня Кабінетові Міністрів України інформацію про стан виконання операційного плану;

  кожні три роки з дати схвалення цього розпорядження, а також після деокупації тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя проводити аналіз ефективності виконання операційного плану з метою внесення в установленому порядку Кабінетові Міністрів України пропозицій щодо його оновлення.

  5. Міністерству культури та інформаційної політики, Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерству закордонних справ забезпечити всебічне інформування про заходи у рамках Стратегії розвитку кримськотатарської мови на 2022—2032 роки, в тому числі громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також міжнародних партнерів України, зокрема у контексті проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН на період з 2022 по 2032 рік Міжнародного десятиліття мов корінних народів та на майданчику Постійного форуму ООН з питань корінних народів.

             Прем’єр-міністр України             Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 80