• In English
 • Уряд затвердив Стратегію модернізації системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі на період до 2025 року.

  Прийняття зазначеного документа сприятиме підвищенню якості даних фінансової звітності, на основі яких приймаються управлінські рішення у сфері державних фінансів.

  У результаті реалізації Стратегії буде підвищено рівень відкритості, достовірності та прозорості фінансової звітності, забезпечено порівнянність показників фінансової звітності державного сектору України та державного сектору інших країн, забезпечено консолідацію фінансової звітності, запроваджено нову підготовку кадрів бухгалтерських служб суб’єктів державного сектору, підвищено статус керівників бухгалтерських служб суб’єктів державного сектору та ефективність їх діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 червня 2018 р. № 437-р
  Київ
  Про схвалення Стратегії модернізації системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі на період до 2025 року

  Схвалити Стратегію модернізації системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі на період до 2025 року, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67