• In English
 • Уряд схвалив Стратегію інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права на період до 2019 року.

  Схвалення документа зумовлено необхідністю підвищення рівня правової освіти населення, правової свідомості населення, подолання правового нігілізму у суспільстві, створення належних умов для набуття громадянами правових знань, а також забезпечення можливості знати свої права та обов’язки.

  Очікуються такі результати, як розроблення за участю представників інститутів громадянського суспільства законопроекту про правову освіту населення, створення умов для формування правової свідомості та правової цінності, принципів верховенства права та пріоритету прав людини, зростання правомірної поведінки і правової активності, знижено бар’єри на шляху до захисту своїх прав, підвищення громадянської та правової активності.

  Це може бути забезпечено, насамперед, шляхом удосконалення правової освіти населення, подальшого впровадження Міністерством юстиції правопросвітницького проекту “Я маю право!” тощо.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 грудня 2017 р. № 1012-р
  Київ
  Про схвалення Стратегії інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права на період до 2019 року

  З метою формування правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах життя, реалізації та захисту таких прав схвалити Стратегію інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права на період до 2019 року, що додається.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29