• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 вересня 2021 р. № 1150-р
  Київ
  Про схвалення Програми головування України у Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону у період з листопада 2021 року по листопад 2022 року та затвердження плану заходів з її реалізації

  1. Схвалити Програму головування України у Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону у період з листопада 2021 року по листопад 2022 року, що додається.

  2. Затвердити план заходів з реалізації Програми головування України у Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону у період з листопада 2021 року по листопад 2022 року, що додається.

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Закарпатській, Івано-Франківській, Одеській та Чернівецькій обласним державним адміністраціям забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, з урахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, за рахунок і в межах видатків, передбачених у державному та місцевих бюджетах на відповідний рік, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

           Прем’єр-міністр України                                           Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 55