• In English
 • Продовжено до 2019 року співробітництво між Україною та Німеччиною у сфері біологічної та хімічної безпеки і ядерного захисту.

  Рішенням Уряду відповідні зміни внесено  до Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про співробітництво у сфері біологічної та хімічної безпеки і ядерного/радіологічного захисту в рамках ініціативи Групи Семи “Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення”.

  В умовах триваючої російської агресії проти України актуальною є проблематика зміцнення радіологічної, хімічної, біологічної та ядерної (РХБЯ) безпеки та захисту. Починаючи із червня 2014 року, у рамках ініціативи Групи Семи “Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення” було започатковано новий формат сфокусованого розгляду проектних пропозицій України в галузі РХБЯ безпеки та захисту з метою залучення додаткової міжнародної технічної й фінансової допомоги на їхню реалізацію.

  Відповідно до цієї Угоди Україні було виділено 9,5 млн. євро допомоги на реалізацію проектів у галузі РХБЯ безпеки та захисту.

  З метою продовження успішного двостороннього співробітництва було вирішено продовжити дію зазначеної вище Угоди до 31 грудня 2019 року.

  Укладення Угоди дозволить продовжити практичну реалізацію проектів у галузі зміцнення РХБЯ безпеки та захисту в Україні за рахунок допомоги, що надаватиметься Урядом ФРН протягом 2017—2019 років у розмірі до 8 млн. євро.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 січня 2018 р. № 22-р
  Київ
  Про схвалення проекту Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про внесення змін до Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про співробітництво у сфері біологічної та хімічної безпеки і ядерного/ радіологічного захисту в рамках ініціативи Групи Семи “Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення”

  Схвалити проект Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про внесення змін до Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про співробітництво у сфері біологічної та хімічної безпеки і ядерного/радіологічного захисту в рамках ініціативи Групи Семи “Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75