• In English
 • Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження щодо визнання належності пропозиції стосовно фінансування проекту “Розвиток аграрної інфраструктури та генерування енергії на основі біомаси” до сфери дії Рамкової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, вчиненої 14 червня 2005 року.

  Прийняте розпорядження сприятиме залученню прямих іноземних інвестицій в розвиток аграрної інфраструктури та генерування енергії на основі біомаси та подальшій роботі над зазначеним проектом, зокрема:

  залучення до реального сектору економіки середньострокових фінансових ресурсів для розвитку приватного сектору економіки;

  поліпшення енергоефективності виробництв;

  посилення позицій українських підприємств у сфері міжнародної торгівлі;

  збільшення податкових надходжень підприємств до державного бюджету України;

  покращення бізнес-клімату та створення передумов для активізації інвестиційної діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 серпня 2019 р. № 603-р
  Київ
  Про схвалення проекту листа Уряду України до Європейського інвестиційного банку щодо проекту “Розвиток аграрної інфраструктури та генерування енергії на основі біомаси”

  1. Схвалити проект листа Уряду України до Європейського інвестиційного банку щодо підтвердження належності пропозиції про фінансування у розмірі 250 млн. доларів США зазначеним Банком проекту “Розвиток аграрної інфраструктури та генерування енергії на основі біомаси” до сфери дії Рамкової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, вчиненої 14 червня 2005 року в м. Люксембурзі.

  2. Уповноважити Міністра фінансів Маркарову Оксану Сергіївну підписати зазначений лист.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75