• In English
 • Уряд схвалив проект Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019—2021 роки.

  Проект Генеральної угоди підготовлено за результатами колективних переговорів Спільною робочою комісією, до якої увійшли повноважні представники сторони органів виконавчої влади, сторони роботодавців та профспілкової сторони на національному рівні.

  Документ містить тристоронні домовленості, а також окремі зобов’язання сторін, спрямовані на розвиток економіки, вітчизняного виробництва, зростання продуктивної зайнятості, вирішення актуальних питань оплати, охорони та умов праці, забезпечення соціального захисту працюючих.

  Реалізація зазначеної угоди дозволить підвищити якість життя населення України, враховуючи, що значна кількість домовленостей безпосередньо стосується забезпечення реалізації інтересів у різних сферах суспільної діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 08 травня 2019 р. № 311-р
  Київ
  Про схвалення проекту Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019—2021 роки

  Схвалити підготовлений Спільною робочою комісією сторін для ведення колективних переговорів проект Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019—2021 роки (додається до оригіналу).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73