• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Додаткової угоди № 6 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між урядами України та Сполучених Штатів Америки для сприяння стійкому економічному розвитку на широкій суспільній основі як засобу забезпечення сталої демократії в Україні.

  Укладення Додаткової угоди дозволить залучити додаткову допомогу з боку Уряду США у розмірі понад 61,1 млн. дол. США, яка може бути використана для реалізації проектів міжнародної технічної допомоги у сферах антикорупційної діяльності, енергетичної безпеки, кібернетичної безпеки, розвитку сільського господарства, реформування фінансового сектору, розвитку конкурентної економіки.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 липня 2019 р. № 532-р
  Київ
  Про схвалення проекту Додаткової угоди № 6 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння стійкому економічному розвитку на широкій суспільній основі як засобу забезпечення сталої демократії в Україні, вчиненої 17 вересня 2014 р. у м. Києві

  Схвалити проект Додаткової угоди № 6 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння стійкому економічному розвитку на широкій суспільній основі як засобу забезпечення сталої демократії в Україні, вчиненої 17 вересня 2014 р. у м. Києві.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27