• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Додаткової угоди № 6 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між урядами України та Сполучених Штатів Америки для сприяння більш прозорим та підзвітним процесам врядування за широкої участі громадян.

  Укладення Додаткової угоди дозволить залучити додаткову допомогу з боку Уряду США у розмірі близько 26,9 млн. дол. США, яка може бути використана для реалізації проектів міжнародної технічної допомоги у сферах реформування сектору правосуддя, децентралізації, громадянського суспільства та ЗМІ, боротьби з торгівлею людьми, захисту прав людини, політичних процесів, антикорупційної діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 липня 2019 р. № 531-р
  Київ
  Про схвалення проекту Додаткової угоди № 6 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння більш прозорим та підзвітним процесам врядування за широкої участі громадян, вчиненої 17 вересня 2014 р. у м. Києві

  Схвалити проект Додаткової угоди № 6 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння більш прозорим та підзвітним процесам врядування за широкої участі громадян, вчиненої 17 вересня 2014 р. у м. Києві.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27