• In English
 • Уряд прийняв розпорядження про схвалення проекту Додаткової угоди № 5 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння стійкому економічному розвитку на широкій суспільній основі як засобу забезпечення сталої демократії в Україні.

  Укладення Додаткової угоди дозволить продовжити термін дії зазначеної Угоди до 30 вересня 2025 р. та узгодити нові напрями допомоги на цей період, зокрема для реалізації проектів міжнародної технічної допомоги у сферах антикорупційної діяльності, енергетичної безпеки, підвищення стійкості економіки в Східній Україні, кібернетичної безпеки, розвитку сільського господарства, реформування фінансового сектору, розвитку конкурентної економіки.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 червня 2019 р. № 389-р
  Київ
  Про схвалення проекту Додаткової угоди № 5 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння стійкому економічному розвитку на широкій суспільній основі як засобу забезпечення сталої демократії в Україні, вчиненої 17 вересня 2014 р. у м. Києві

  Схвалити проект Додаткової угоди № 5 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння стійкому економічному розвитку на широкій суспільній основі як засобу забезпечення сталої демократії в Україні, вчиненої 17 вересня 2014 р. у м. Києві.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27