• In English
 • Уряд прийняв розпорядження про схвалення проекту Додаткової угоди № 5 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння більш прозорим та підзвітним процесам врядування за широкої участі громадян.

  Укладення Додаткової угоди дозволить продовжити термін дії зазначеної Угоди до 30 вересня 2025 р. та узгодити нові напрями допомоги на цей період, зокрема для реалізації проектів міжнародної технічної допомоги у сферах реформування сектору правосуддя, децентралізації, громадянського суспільства та ЗМІ, боротьби з торгівлею людьми, захисту прав людини, допомоги Східній Україні, політичних процесів, антикорупційної діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 червня 2019 р. № 388-р
  Київ
  Про схвалення проекту Додаткової угоди № 5 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння більш прозорим та підзвітним процесам врядування за широкої участі громадян, вчиненої 17 вересня 2014 р. у м. Києві

  Схвалити проект Додаткової угоди № 5 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння більш прозорим та підзвітним процесам врядування за широкої участі громадян, вчиненої 17 вересня 2014 р. у м. Києві.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27