• In English
 • Уряд прийняв розпорядження про схвалення проекту Додаткової угоди № 4 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння більш прозорим та підзвітним процесам врядування за широкої участі громадян, вчиненої 17 вересня 2014 р. у м. Києві.

  Укладення зазначеної Додаткової угоди дозволить збільшити обсяг міжнародної технічної допомоги з боку Уряду США на суму понад 23,6 млн. дол. США.

  Таким чином, загальний обсяг допомоги в рамках Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння більш прозорим та підзвітним процесам врядування за широкої участі громадян становитиме понад 62,3 млн. дол. США.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 серпня 2018 р. № 582-р
  Київ
  Про схвалення проекту Додаткової угоди № 4 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння більш прозорим та підзвітним процесам врядування за широкої участі громадян, вчиненої 17 вересня 2014 р. у м. Києві

  Схвалити проект Додаткової угоди № 4 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння більш прозорим та підзвітним процесам врядування за широкої участі громадян, вчиненої 17 вересня 2014 р. у м. Києві.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27