• In English
 • Уряд прийняв розпорядження про схвалення проекту Додаткової угоди № 4 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння стійкому економічному розвитку на широкій суспільній основі як засобу забезпечення сталої демократії в Україні, вчиненої 17 вересня 2014 р. у м. Києві.

  Укладення зазначеної Додаткової угоди дозволить збільшити обсяг міжнародної технічної допомоги з боку Уряду США на суму 54,4 млн. дол. США.

  Таким чином, загальний обсяг допомоги в рамках Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння стійкому економічному розвитку на широкій суспільній основі як засобу забезпечення сталої демократії в Україні становитиме 139,6 млн. дол. США.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 серпня 2018 р. № 581-р
  Київ
  Про схвалення проекту Додаткової угоди № 4 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння стійкому економічному розвитку на широкій суспільній основі як засобу забезпечення сталої демократії в Україні, вчиненої 17 вересня 2014 р. у м. Києві

  Схвалити проект Додаткової угоди № 4 до Угоди про виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння стійкому економічному розвитку на широкій суспільній основі як засобу забезпечення сталої демократії в Україні, вчиненої 17 вересня 2014 р. у м. Києві.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27