• In English
 • Уряд схвалив остаточний звіт за результатами реалізації спільних з Міжнародним банком реконструкції та розвитку системних проектів “Перша позика на політику розвитку” та “Друга позика на політику розвитку”.

  Кредитні кошти МБРР (750 млн. дол. США та 500 млн. дол. США) були спрямовані на допомогу Уряду України в імплементації важливих реформ, необхідних для подолання проблем в економічній, регуляторній, законодавчій, соціальній сферах, сфері державного управління та фінансового менеджменту, а саме:

  сприяння належному врядуванню, прозорості та підзвітності в державному секторі;

  удосконалення нормативної бази для зменшення витрат на ведення бізнесу;

  реформування системи неефективних і несправедливих енергетичних субсидій та покращання захисту малозабезпечених верств населення.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 квітня 2018 р. № 250-р
  Київ
  Про схвалення остаточного звіту за результатами реалізації спільних з Міжнародним банком реконструкції та розвитку системних проектів “Перша позика на політику розвитку” та “Друга позика на політику розвитку”

  Схвалити остаточний звіт за результатами реалізації спільних з Міжнародним банком реконструкції та розвитку системних проектів “Перша позика на політику розвитку” та  “Друга позика на політику розвитку”.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27