• In English
 • Уряд схвалив остаточний звіт за результатами реалізації спільних з Міжнародним банком реконструкції та розвитку системних проектів “Перша позика на політику розвитку у фінансовому секторі” та “Друга програмна позика на політику розвитку фінансового сектору”.

  Кредитні кошти МБРР (500 млн. дол. кожна) були спрямовані на допомогу Уряду України в його зусиллях щодо врегулювання існуючої на той час кризи в банківському секторі та впровадження реформ для зміцнення банківської системи.

  Реформи, які було впроваджено в рамках системних проектів, дали змогу забезпечити стабілізацію і реструктуризацію банківського сектору України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 23 травня 2018 р. № 345-р
  Київ
  Про схвалення остаточного звіту за результатами реалізації спільних з Міжнародним банком реконструкції та розвитку системних проектів “Перша позика на політику розвитку у фінансовому секторі” та “Друга програмна позика на політику розвитку фінансового сектору”

  Схвалити остаточний звіт за результатами реалізації спільних з Міжнародним банком реконструкції та розвитку системних проектів “Перша позика на політику розвитку у фінансовому секторі” та “Друга програмна позика на політику розвитку фінансового сектору”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27