• In English
 • Уряд ухвалив рішення щодо схвалення концептуальних напрямів здешевлення кредитів сільськогосподарським товаровиробникам для купівлі земель сільськогосподарського призначення.

  Передбачається два основні механізми здешевлення кредитів та збільшення до них доступу:

   - надання державної підтримки із здешевлення кредитів малим сільськогосподарським товаровиробникам для купівлі землі сільськогосподарського призначення;

   - запровадити механізми гарантування зобов’язань таких товаровиробників з метою зниження ризиковості такого кредитування для банків. Такий інструмент дозволить малим сільськогосподарським товаровиробникам отримати доступ до кредитів.

  Реалізація рішення дозволить малим сільськогосподарським товаровиробникам отримати “дешеві” кредитні ресурси для купівлі земель сільськогосподарського призначення, що сприятиме запуску повноцінного обігу землі.

  Розпорядженням також визначено розроблення у місячний термін Плану заходів з реалізації затверджених концептуальних напрямів та впровадження їх до третього кварталу 2020 року.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 вересня 2019 р. № 882-р
  Київ
  Про схвалення концептуальних напрямів здешевлення кредитів сільськогосподарським товаровиробникам для купівлі земель сільськогосподарського призначення

  1. Схвалити концептуальні напрями здешевлення кредитів сільськогосподарським товаровиробникам для купівлі земель сільськогосподарського призначення, що додаються.

  2. Міністерству фінансів разом з іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади розробити та подати у місячний строк в установленому порядку Кабінетові Міністрів України проект плану заходів щодо реалізації концептуальних напрямів, схвалених цим розпорядженням.

         Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 75