• In English
 • Уряд схвалив концептуальні напрями реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику.

  Прийняте рішення спрямоване на побудову на базі Державної податкової служби та Державної митної служби ефективної моделі здійснення заходів державної податкової та митної політики, що передбачатиме впровадження в їх діяльність кращих світових практик, удосконалення існуючих процедур, налагодження процесів інституціонального оновлення та розвитку функціональної спроможності виконання покладених завдань.

  Результатом зазначеної реформи має стати підвищення суспільної довіри до податкових та митних органів, збільшення рівня добровільної сплати платежів до бюджету, а також запровадження повнофункціональних електронних сервісів, запровадження нових механізмів контролю за діяльністю працівників зазначених органів та забезпечення ефективної протидії корупції, підвищення ефективності протидії податковим та митним правопорушенням.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2018 р. № 1101-р
  Київ
  Про схвалення концептуальних напрямів реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику

  1. Схвалити концептуальні напрями реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику, що додаються.

  2. Міністерству фінансів разом з іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади розробити та подати у місячний строк в установленому порядку Кабінетові Міністрів України проект плану заходів щодо реалізації концептуальних напрямів реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику, схвалених цим розпорядженням.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67