• In English
 • Кабінетом Міністрів України прийнято рішення щодо схвалення Концепції Загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2019—2021 роки.

  Ухвалене розпорядження є однією з основних стадій розроблення та прийняття відповідної державної цільової програми, яка сприятиме розв’язанню проблеми у сфері передачі гуртожитків у власність територіальних громад.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 серпня 2018 р. № 578-р
  Київ
  Про схвалення Концепції Загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2019—2021 роки

  1. Схвалити Концепцію Загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2019—2021 роки, що додається.

  Визначити Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства державним замовником Програми.

  2. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства разом із заінтересованими центральними
  органами виконавчої влади розробити і подати Кабінетові Міністрів України проект Закону України “Про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2019—2021 роки”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37