• In English
 • Уряд затвердив Концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2018—2022 роки.

  Метою Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2018—2022 роки є підвищення ефективності використання космічного потенціалу для вирішення актуальних завдань соціально-економічного, екологічного, культурного, інформаційного, наукового та освітнього розвитку суспільства, забезпечення інтересів держави у сфері національної безпеки та оборони.

  Реалізація Програми дасть змогу доступу до найсучасніших інформаційних технологій (систем дистанційного зондування Землі, використання супутникового цифрового зв’язку, цифрового супутникового телерадіомовлення, систем координатно-часового та навігаційного забезпечення); створити та експлуатувати сучасні засоби виведення з вітчизняними ракетами-носіями.

  Науковці отримають можливість проведення наукових досліджень у межах міжнародних програм, а творча молодь — зробити свої перші кроки в науці і техніці, встановити творчі зв’язки з закордонними ровесниками в процесі реалізації науково-освітніх космічних проектів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 вересня 2018 р. № 629-р
  Київ
  Про схвалення Концепції Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2018—2022 роки

  1. Схвалити Концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2018—2022 роки, що додається.

  2. Державному космічному агентству разом з іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади розробити та подати в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України проект Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2018—2022 роки.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21