• In English
 • Уряд схвалив Концепцію розвитку міжнародного аеропорту “Бориспіль” на період до 2045 року, розроблену на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 липня 2015 р. “Про заходи щодо захисту національних інтересів України в галузі авіації” з метою розв’язання проблеми недостатнього розвитку інфраструктури аеропорту “Бориспіль”, невідповідності її сучасним вимогам та очікуваному зростанню обсягів перевезень.

  Реалізація акта дозволить створити умови для формування аеропорту “Бориспіль” як провідного міжнародного вузлового аеропорту (хабу) Східної Європи, задоволення потреб населення України в авіаційних перевезеннях, забезпечення належного рівня безпеки польотів та авіаційної безпеки, підвищення конкурентоспроможності цього авіапідприємства на світовому ринку авіаційної діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 08 травня 2019 р. № 293-р
  Київ
  Про схвалення Концепції розвитку міжнародного аеропорту “Бориспіль” на період до 2045 року

  1. Схвалити Концепцію розвитку міжнародного аеропорту “Бориспіль” на період до 2045 року, що додається.

  2. Центральним та місцевим органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування в межах своїх повноважень забезпечити:

  врахування положень Концепції, схваленої цим розпорядженням, під час погодження та затвердження містобудівної документації;

  формування, а у разі потреби вилучення та/або викуп земельних ділянок для суспільних потреб та надання державному підприємству “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” відповідних земельних ділянок, необхідних для реалізації положень зазначеної Концепції.

  3. Визнати такими, що втратили чинність:

  розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 січня 2007 р. № 5 “Про схвалення Концепції Державної програми розвитку міжнародного аеропорту “Бориспіль” на період до 2020 року” (Офіційний вісник України, 2007 р., № 2, ст. 75);

  розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2010 р. № 1635 “Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 січня 2007 р. № 5” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 61, ст. 2131).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21