• In English
 • Уряд схвалив Концепцію реалізації державної політики у сфері реформування системи державного фінансового контролю до 2020 року, метою якої є визначення напрямів і механізмів розвитку системи державного фінансового контролю на державному, місцевому та регіональному рівні та посилення інституційної спроможності органів Держаудитслужби.

  Реалізація Концепції дасть змогу створити цілісну й ефективну систему державного фінансового контролю, зміцнити фінансово-бюджетну дисципліну, мінімізувати зловживання у сфері використання державних ресурсів, удосконалити управління та використання державних ресурсів державними органами, забезпечити розвиток правової та методологічної бази функціонування Держаудитслужби.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 травня 2018 р. № 310-р
  Київ
  Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування системи державного фінансового контролю до 2020 року

  1. Схвалити Концепцію реалізації державної політики у сфері реформування системи державного фінансового контролю до 2020 року, що додається.

  2. Державній аудиторській службі разом з іншими заінтересованими державними органами розробити та подати в установленому порядку у місячний строк Кабінетові Міністрів України проект плану заходів щодо реалізації Концепції, схваленої цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67